kurzyk.com - projektowanie stron internetowych i reklamkurzyk.com- projektowanie stron www i reklamkurzyk.com- projektowanie stron www i reklam
kurzyk.com- projektowanie stron www i reklam
kurzyk.com- projektowanie stron www i reklam

Tworzymy profesjonalne strony internetowe. Zawsze dążymy do tego, aby spełniały najwyższe standardy oraz były zgodne z obowiązującymi trendami.

Dbamy o to, aby nasze strony internetowe były intuicyjne w zarządzaniu treścią. Edytować mogą je nawet osoby, które nie posiadają wiedzy informatycznej.

Przygotowujemy nie tylko strony, ale też wszelkie materiały reklamowe – zarówno na potrzeby internetu, jak i do druku (ulotki, foldery, reklamy prasowe…).

Zajmujemy się składem publikacji papierowych i elektronicznych – biuletyny i gazety (informacyjne lub reklamowe), magazyny oraz książki.

Zajmujemy się profesjonalną obróbką fotografii dostarczonych, m.in. korekty barwne, retusz, efekty, powiększanie, usuwanie szumu i ziarna.

Proponujemy bezpłatną pomoc w zarządzaniu i obsłudze stroną internetową. Służymy też wsparciem przy rozbudowie istniejących stron www.

Reklama i strony internetowe – Gdańsk, Gdynia, Sopot – kurzyk.com z Trójmiasta

Od 2007 roku zajmujemy się tworzeniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Nasza siedziba mieści się w Trójmieście, jednak realizujemy zlecenia z całej Polski oraz zza granicy.

Odbiorcami świadczonych przez nas usług są zarówno duże firmy z zagranicznym kapitałem, jak również jednoosobowe podmioty gospodarcze. Zaangażowanie w każdy projekt oraz doświadczenie gwarantują zadowolenie z powierzonych nam zadań.

Pracujemy zdalnie, dzięki czemu gwarantujemy większą dostępność, szybkość pracy i wsparcie.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przykładowymi realizacjami. Przykładowe prace

Beverly Hills Video współpracuje z kurzyk.com od 2010 roku. Wykonuje dla nas różne prace projektowe oraz graficzne takie jak: reklamy prasowe, kreacje internetowe, newslettery, foldery, ulotki i inne.

Sumienność, kreatywność, dyspozycyjność to główne cechy, które powodują, że kurzyk.com tak długo jest z nami. Dotrzymanie terminów, które często wydają się niemożliwe do zrealizowania, pomysłowość oraz jakość wykonanych dla nas projektów powodują, że kurzyk.com okazywał się niezastąpiony w niejednej sytuacji.

Z całą pewnością możemy polecić kurzyk.com jako markę wiarygodną, terminową i oferującą wysokiej jakości usługi.

Serdecznie polecam współpracę z kurzyk.com.

Zwróciłam się do niego z prośbą o zaprojektowanie logo Zatoka Coachingu. Ponieważ jestem laikiem w tych sprawach kurzyk.com wykazało się profesjonalizmem i cierpliwością wobec moich pytań. Nasza współpraca przebiegała w atmosferze otwarcia na klienta i była pełna empatii.

Gdybym miała ocenić na skali zadowolenia mój poziom, to wynosi on 10/10. Powstało piękne logo i teraz kurzyk.com będzie projektowało moją stronę.

Prowadzę salon wizażu i stylizacji we Wrocławiu, a kurzyk.com odezwał się do mnie w godzinę po tym jak wystawiłam swoje ogłoszenie w internecie, że poszukuję kogoś do opracowania strony, logo i innych graficznych elementów. Powalił konkurencję w przedbiegach mimo tego, że dzieli nas trochę kilometrów.

Wykonał logo, które po pierwszym wyświetleniu spełniło moje oczekiwania, choć były raczej wysokie. W bardzo krótkim czasie wykonał stronę oraz inne graficzne elementy i nie pozostawił mnie bez konsultacji i pomocy, kiedy tylko tego potrzebuję.

Wciąż współpracuję z kurzyk.com z ogromną przyjemnością. Jest to osoba w pełni godna polecenia, komunikatywna, niezawodna i bardzo kreatywna. Oby więcej takich profesjonalistów!

Bardzo polecam kurzyk.com. Wykonali bardzo dobrą stronę internetową naszej firmy. Już po kilku dniach pracy zaprezentowano nam bardzo ciekawy projekt, który bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Świetnie rozumiano nasze potrzeby i był otwarty na nasze propozycje, jednocześnie przedstawiając wiele dobrych pomysłów.

Usługa szybka, profesjonalna, niedroga i do tego uprzejma. Polecam każdemu.

Krzysztof TajsnerHostel Jeżyce

Kurzyk.com wykonał stronę internetową naszej Kancelarii. Ponieważ nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, jak również nie dysponujemy zbyt dużymi zasobami wolnego czasu, zaufaliśmy mu całkowicie przekazując jedynie podstawowe informacje, co do zawartości witryny.

Kurzyk.com bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w błyskawicznym tempie, wykonał powierzone mu dzieło. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jego pracy i polecamy jego usługi każdemu zainteresowanemu profesjonalną i szybką obsługą.

Kurzyk.com wykonał stronę internetową mojej firmy. Wykonał ją w bardzo profesjonalny sposób, a dodatkowo zaprojektował świetne logo.

Kurzyk.com zna się na rzeczy. Polecam wszystkim ze względu na ogromną solidność, profesjonalne podejście i przede wszystkim wiedzę.

Jestem bardzo zadowolony z wyników jego pracy i polecam jego usługi każdemu zainteresowanemu profesjonalną i szybką obsługą. Na pewno będę kontaktował się jeszcze z kurzyk.com w sprawach folderów reklamowych i grafiki.

Robert Tytko R-tronik

Mam przyjemność współpracować z kurzyk.com od kilku miesięcy. Jest profesjonalistą w tym co robi. Reklamy i strony internetowe przygotowane dla mojej agencji reklamowej są świetnej jakości, dopracowane w każdym szczególe.

Jest bezpośredni i szczery w rozmowie, co ułatwia współpracę. Można na Niego liczyć, jest dobrym doradcą. Nawet najtrudniejsze projekty zlecone przez najbardziej wymagających klientów agencji to dla Niego „pestka”.

Współpraca na odległość (dzieli nas jakieś 400km 😉 ) nie jest przeszkodą w dobrej komunikacji. Współpraca na „szóstkę z plusem”! Polecam wszystkim.

Dorota Wróblewicz Agencja Reklamowa doMedia

Polecam usługi kurzyk.com. Kompleksowo i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Zaprojektowano mi m.in stronę internetową, logo i materiały reklamowe. Doskonale wiedział czego oczekuję w kwestii logo, które było dla mnie bardzo istotne w kwestii tworzenia własnej marki. W trakcie prowadzenia strony www nie zostałam bez wsparcia i porad.

Jestem zadowolona ze współpracy z kurzyk.com. Szybko, niedrogo, profesjonalnie. Polecam!!!

Joanna RogowskaRusz po zdrowie

Uwaga na strony!

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. – Odnotowano znaczny wzrost infekcji stron opartych na WordPressie – podaje atthost, jedna z prężnie rozwijających się firm hostingowych. Z raportu Wordfence […]

Ile kosztuje strona internetowa? A może wcale nie płacić?

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. Często słyszę pytanie, czy warto płacić za coś, co można zrobić samemu? Fakt. Doszliśmy do takiego poziomu, w którym strony internetowe może […]

Zawsze sprawny WordPress

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. Nie od dzisiaj wiadomo, że konieczność aktualizacji stron opartych na WordPress jest gwarancją ich bezpieczeństwa. Jeśli masz obawy przed updatem strony – […]

Czas wdrożyć SSL

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. Większość przeglądarek – w tym najpopularniejsza Chrome – wprowadziła jakiś czas temu zapowiadane zmiany związane z informowaniem użytkowników o braku certyfikatu SSL […]

Do you need a website? Or maybe an ad? You don't need to live in Gdynia, or even Poland... Our work knows no borders!

Copyright 2018 © kurzyk.com