Referencje

Rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo dobry kontakt to głowne cechy, ktore smiało moża przytoczyc wpółpracując z kurzyk.com.

Jako zadowolony klient w pełni moge polecic usługi każdemu, kto poszukuje fachowej i przede wszystkim szybkiej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

Kurzyk.com designed our on-line shop very professionally , carefully keeps our wishes and vision. We were satisfied of his work. All was done definitely on time. He's never refused our requests and always helps us with all our needs.

I really recommend kurzyk.com.

Natali ShevchenkoFruttoPrezent

Serdecznie polecam współpracę z kurzyk.com. Strona została wykonana błyskawicznie oraz profesjonalnie. Ma ona bardzo atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Spore doświadczenie zawodowe pozwala pomoc oraz doradzić każdemu klientowi.

Jestem bardzo zadowolony z efektownej strony oraz z współpracy. Cenię również jego wsparcie w trakcie oraz po wykonaniu strony. Jeszcze raz serdecznie polecam usługi kurzyk.com - na pewno będą Państwo zadowoleni. Jestem zadowolony z dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Radosław ŁośRadClean

Przedsiębiorstwo świadczące usługi przemysłowo-budowlane Alpha Bau sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim poleca usługi kurzyk.com. Zamówiony logotyp został wykonany należycie i jest obecnie stosowany przez firmę.

Warsztat jest godny rekomendacji. Charakteryzuje się tym, że jest mistrzem w swoim fachu, cierpliwym, dobrze rozumiejącym wymagania klienta. Stąd współpraca przebiegłą sprawnie i pomyślnie.

Z całym szacunkiem dla czytających, niezdecydowanych, szukających wykonawcy - polecam kurzyk.com.

Jacek GreńAlphaBau

Kurzyk.com okazał się profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Współpraca przebiegała sprawnie, rzeczowo i w miłej atmosferze, a strona i logo powstały szybko i z uwzględnieniem moich najdziwniejszych sugestii.

Dziękuję, pozdrawiam i szczerze polecam.

W imieniu zespołu LACHERSI pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla kurzyk.com za przygotowanie i edycję naszej strony internetowej. Spore doświadczenie, profesjonalizm w działaniu i indywidualne podejście do klienta zaowocowało wykreowaniem znakomitego projektu, w pełni zgodnego z naszą wizją, zarówno estetyczną jak i użytkową.

Kurzyk.com wykazał się niezmiernym zaangażowaniem oraz niezwykłą skrupulatnością w realizacji naszego zamysłu. Jego rzetelność oraz trafność proponowanych rozwiązań w połączeniu z cierpliwością i elastycznym reagowaniem na potrzeby klienta, dały w rezultacie świetny efekt końcowy, spełniający wszelkie oczekiwania, wynikające ze specyfiki naszej działalności.

Doświadczenie w dotychczasowej współpracy z kurzyk.com pozwala nam zatem zdecydowanie polecić go jako sumiennego, kompetentnego i godnego zaufania kontrahenta. Jesteśmy przekonani, że współpraca z kurzyk.com, zagwarantuje przyszłym klientom zrealizowanie najwyższej jakości projektów i osiągnięcie sukcesu marketingowego.

Mariusz Studziński Zespół Lachersi

Z całą odpowiedzialnością polecam kurzyk.com jako profesjonalistę w zakresie świadczonych usług. Strony internetowe i grafika, jaką przygotowywał na zlecenie mojej firmy są na wysokim poziomie, a łatwość nawiązywania kontaktu i fachowe doradztwo są dodatkowymi atutami naszej współpracy.

Na podstawie dotychczasowych zleceń realizowanych dla różnych Klientów mogę stwierdzić, iż kurzyk.com doskonale radzi sobie zarówno z prostymi, jak i bardzo skomplikowanymi i nietypowymi pracami. Z pewnością zasługuje na wystawienie opinii osoby solidnej i godnej zaufania.

Piotr StrumidłoAgencja Śląsk

Kurzyk.com jest profesjonalistą w tym co robi. Stworzył logo mojej firmy pokazując nie tylko zdolności graficzne, ale również wiedzę psycho-społeczną. Otrzymałam projekt w kilku formach: na płaszczyźnie oraz projekcję wymiarową wykonaną z różnych materiałów: w drewnie i metalu.

Po dniu od zamówienia, a właściwie wstępnych rozmów, zobaczyłam jak może wyglądać oznakowanie mojego biura, które przyciąga uwagę i wskazuje na wysoką jakość oferowanych usług, stając się moją wizytówką.

Udzielił mi również informacji na temat tworzenia i błędów przy budowie witryn internetowych. Poleciłam go moim znajomym i polecam każdemu.

Justyna Byczkowska-ŚlęzakBadania i Doradztwo Biznesowe

Kontakt do kurzyk.com dostałam od koleżanki. Poleciła mi Go dlatego, że przy tworzeniu swojej strony mogła liczyć na wskazówki, podpowiedzi poparte praktycznym doświadczeniem. Przyznam, że miała rację.

Projektując moją stronę, na początku miałam jedynie jej ogólny zarys. Kurzyk.com pomógł mi dopracować szczegóły i ukształtować ją. Wiele dyskutowaliśmy o tym, jaki powinien być układ stron, jak powinny funkcjonować odnośniki. Najwięcej czasu poświęciliśmy budowaniu galerii. Dopytywał o moje oczekiwania i potrzeby, aby móc stworzyć stronę, która nie tylko mi przypadnie do gustu.

Dziękuję za pomysły i sugestie. Życzę powodzenia w realizacji nowych projektów.

Iwona RudzińskaKeszki.pl

Prowadzę salon wizażu i stylizacji we Wrocławiu, a kurzyk.com odezwał się do mnie w godzinę po tym jak wystawiłam swoje ogłoszenie w internecie, że poszukuję kogoś do opracowania strony, logo i innych graficznych elementów. Powalił konkurencję w przedbiegach mimo tego, że dzieli nas trochę kilometrów.

Wykonał logo, które po pierwszym wyświetleniu spełniło moje oczekiwania, choć były raczej wysokie. W bardzo krótkim czasie wykonał stronę oraz inne graficzne elementy i nie pozostawił mnie bez konsultacji i pomocy, kiedy tylko tego potrzebuję.

Wciąż współpracuję z kurzyk.com z ogromną przyjemnością. Jest to osoba w pełni godna polecenia, komunikatywna, niezawodna i bardzo kreatywna. Oby więcej takich profesjonalistów!

Współpraca z kurzyk.com przebiegała w sposób profesjonalny i terminowy. Wszelkiego rodzaju zapytania, wątpliwości rozwiązywane były na bieżąco a zlecane zadania wykonywane były z całkowitą starannością.

Osobiście bardzo sobie cenię kompetencje i kreatywność kurzyk.com, która niezbędna się okazywała w sytuacji wymyślania nowych narzędzi multimedialnych niezbędnych do prowadzenie działalności gospodarczej.

Każdemu życzę takiej współpracy.

Szybko, solidnie i w rozsądnej cenie. Kurzyk.com zajął się całością przy tworzeniu strony www. Pomocne okazało się nawet przy edycji treści, jak i doboru odpowiednich fotografii.

Pełen profesjonalizm. Będę polecał znajomym. Jeszcze raz dziękuję.

Michał Białkowski Biuro Detektywistyczne profiMM

Mam przyjemność współpracować z kurzyk.com od kilku miesięcy. Jest profesjonalistą w tym co robi. Reklamy i strony internetowe przygotowane dla mojej agencji reklamowej są świetnej jakości, dopracowane w każdym szczególe.

Jest bezpośredni i szczery w rozmowie, co ułatwia współpracę. Można na Niego liczyć, jest dobrym doradcą. Nawet najtrudniejsze projekty zlecone przez najbardziej wymagających klientów agencji to dla Niego „pestka”.

Współpraca na odległość (dzieli nas jakieś 400km 😉 ) nie jest przeszkodą w dobrej komunikacji. Współpraca na „szóstkę z plusem”! Polecam wszystkim.

Dorota Wróblewicz Agencja Reklamowa doMedia

Kurzyk.com wykonał dla mojej firmy stronę internetową.

Kurzyk.com pracuje bardzo szybko i wykazuje się dużą wiedzą w obszarze swojej działalności. Oprócz realizacji powierzonych działań, zawsze mogłem liczyć na jego pomoc w technicznych sprawach związanych z jej obsługą.

Z pełną świadomością polecam jako doskonałego fachowca.

Andrzej SobczykUnibygg

Serdecznie polecam współpracę z kurzyk.com.

Zwróciłam się do niego z prośbą o zaprojektowanie logo Zatoka Coachingu. Ponieważ jestem laikiem w tych sprawach kurzyk.com wykazało się profesjonalizmem i cierpliwością wobec moich pytań. Nasza współpraca przebiegała w atmosferze otwarcia na klienta i była pełna empatii.

Gdybym miała ocenić na skali zadowolenia mój poziom, to wynosi on 10/10. Powstało piękne logo i teraz kurzyk.com będzie projektowało moją stronę.

Polecam usługi kurzyk.com. Kompleksowo i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Zaprojektowano mi m.in stronę internetową, logo i materiały reklamowe. Doskonale wiedział czego oczekuję w kwestii logo, które było dla mnie bardzo istotne w kwestii tworzenia własnej marki. W trakcie prowadzenia strony www nie zostałam bez wsparcia i porad.

Jestem zadowolona ze współpracy z kurzyk.com. Szybko, niedrogo, profesjonalnie. Polecam!!!

Joanna RogowskaRusz po zdrowie

Bardzo polecam kurzyk.com. Wykonali bardzo dobrą stronę internetową naszej firmy. Już po kilku dniach pracy zaprezentowano nam bardzo ciekawy projekt, który bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Świetnie rozumiano nasze potrzeby i był otwarty na nasze propozycje, jednocześnie przedstawiając wiele dobrych pomysłów.

Usługa szybka, profesjonalna, niedroga i do tego uprzejma. Polecam każdemu.

Krzysztof TajsnerHostel Jeżyce

Niedawno założyłem działalność i aby rozwinąć firmę trzeba zaistnieć w sieci. Nie jestem ekspertem od informatyki, dlatego szukałem w sieci fachowca.

Na kurzyk.com trafiłem przypadkowo, później dodatkowo ktoś mi go polecił, więc bez wahania powierzyłem w dobre – sprawdzone „ręce” projekt i wykonanie strony www. Efekty draftu były dla mnie zaskoczeniem i to pozytywnym znaczeniu. W krótkim czasie strona była wykonana w całości.

Dodatkowo kurzyk.com zaprojektował logo firmowe, co nie jest prostą sprawą. Wypełnieniem całości był projekt wzoru wizytówek.

Gorąco polecam, świetny kontakt, sprawdzony fachowiec.

Paweł Spychalski best-medical

Kurzyk.com wykonał stronę internetową mojej firmy. Wykonał ją w bardzo profesjonalny sposób, a dodatkowo zaprojektował świetne logo.

Kurzyk.com zna się na rzeczy. Polecam wszystkim ze względu na ogromną solidność, profesjonalne podejście i przede wszystkim wiedzę.

Jestem bardzo zadowolony z wyników jego pracy i polecam jego usługi każdemu zainteresowanemu profesjonalną i szybką obsługą. Na pewno będę kontaktował się jeszcze z kurzyk.com w sprawach folderów reklamowych i grafiki.

Robert Tytko R-tronik

Beverly Hills Video współpracuje z kurzyk.com od 2010 roku. Wykonuje dla nas różne prace projektowe oraz graficzne takie jak: reklamy prasowe, kreacje internetowe, newslettery, foldery, ulotki i inne.

Sumienność, kreatywność, dyspozycyjność to główne cechy, które powodują, że kurzyk.com tak długo jest z nami. Dotrzymanie terminów, które często wydają się niemożliwe do zrealizowania, pomysłowość oraz jakość wykonanych dla nas projektów powodują, że kurzyk.com okazywał się niezastąpiony w niejednej sytuacji.

Z całą pewnością możemy polecić kurzyk.com jako markę wiarygodną, terminową i oferującą wysokiej jakości usługi.

Kurzyk.com wykonał stronę internetową naszej Kancelarii. Ponieważ nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, jak również nie dysponujemy zbyt dużymi zasobami wolnego czasu, zaufaliśmy mu całkowicie przekazując jedynie podstawowe informacje, co do zawartości witryny.

Kurzyk.com bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w błyskawicznym tempie, wykonał powierzone mu dzieło. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jego pracy i polecamy jego usługi każdemu zainteresowanemu profesjonalną i szybką obsługą.

Od ponad roku prowadzę Fundację Edukacyjną ODiTK. W tym czasie kurzyk.com wielokrotnie wspierał nasze działania swoją dużą wiedzą i rozległym doświadczeniem.

Kurzyk.com regularnie przygotowuje nasze Newslettery, które przyciągają czytelników ciekawą formą graficzną. Do tej pory wykonał dla nas już dwie niezależne strony internetowe (http://www.businessmentoring.eu; http://www.ajachcebyc.pl). Opracowuje i nagrywa również nasze filmy reklamowe.

To co ujmuje mnie we współpracy z kurzyk.com, to nie tylko komunikatywność, umiejętność wsłuchania się w nasze potrzeby, niestandardowość rozwiązań,ale także jego praktyczne podpowiedzi pozwalające na spore oszczędności kosztów. I co również dla mnie ważne – wiem, że ustalony termin realizacji zadania będzie na pewno dotrzymany.

Pracuję jako indywidualny przewodnik po Maroku, długo szukałam osoby która wykona dla mnie stronę internetową. Ponieważ nie była to prosta praca, wielu informatyków i grafików nie chciało podjąć się tego zlecania.

Kurzyk.com stronę zrobił w błyskawicznym tempie dokładnie tak jak chciałam. Potrafi słuchać, więc kropka w kropkę wykonywał moje pomysły, a nie jestem prostym klientem, gdyż często zmieniłam wszystko co już zrobił i w zasadzie nie ułatwiałam mu w niczym pracy. Przy pracy nad stroną również doradzał mi co by zmienił i dlaczego. Ponieważ, nie znam się na tych wszystkich sprawach związanych ze budową i umieszczaniem strony w sieci, własnie taka pomoc była mi potrzebna. Również cierpliwe, dzień w dzień, tłumaczył mi jak mogę najlepiej wykorzystać możliwości internetu umieszczając w tak i nie inny sposób stronę. Uczył mnie jak mogę sama wstawiać zdjęcia i tekst na stronę, poświecił mi ogromie dużo czasu czyli nie tylko zrobił stronę ale zadbał abym mogła z niej korzystać.

Ogromnym plusem pracy z kurzyk.com jest to iż nie podchodzi do klienta przedmiotowo, projektując starał się wydobyć to na czym mi zależało przy projekcie strony. Rewelacyjna komunikacja, zawsze miał czas dla mnie. Opracował również dla mnie materiały reklamowe, i zrobił obróbkę zdjęć. Kolejnym plusem kurzyk.com jest to iż nie „porzuca” strony po jej zrobieniu, dba o nią cały czas, ciągle mi pomagając jak czegoś nie potrafię zrobić sama i często sam z siebie ją ulepsza.

Sumując: ogromna wiedza, świetna komunikacja z klientem, chęć pracy i pomocy tym którzy nie są z grafiką zaprzyjaźnieni, dyspozycyjność, świetne wyczucie potrzeb klienta, i bardzo dobre ceny za tak znakomite efekty końcowe spowodowały iż dalej współpracuje z kurzyk.com i mam nadzieję iż tak zostanie, gdyż jako klient wymagający cenię sobie jego profesjonalizm.

Martyna Łukasiak Martinitours

Do you need a website? Or maybe an ad? You don't need to live in Gdynia, or even Poland... Our work knows no borders!

Copyright 2018 © kurzyk.com